К.С.М.Консульт
Відгуки 2
Написати відгукСемен
02.09.2020
Настоящие мошенники, никакого офиса, сайт отсутствует, там один урод сидит, долбанутый на всю голову, и клянчит деньги на жратву. Гад очкастый. Завязывай, хватит уже жрать, писака недоучка.
Юрій
02.09.2020
Шахрайська фірма, тримайтеся від них подалі, жодним чином не перераховуйте їм гроші.
Написати відгук
Ваш досвід допоможе іншим користувачам зробити правильний вибір.
Знайдіть компанію
Оберіть компанію та залиште чесний відгук — ваш досвід допоможе іншим.