Працював у Німеччині

Працював у Німеччині

0 / 5 ( 0 відгуків)

Поки немає відгуків. Станьте першим!

Написати відгук

Ваш досвід допоможе іншим користувачам зробити правильний вибір.

0 / 5
Капча
О компанії

Я працював на складі сушених фруктів у Німеччині, виконуючи різні завдання. Робота не надто складна, але досить важка. При цьому оплата хороша. За житло доводиться віддавати 300 євро. Наскільки мені відомо, із житлом у Німеччині приблизно так справи скрізь. Тому я задоволений.

Контактна інформація
Киев, Украина
Рекомендуємо

Схожі компанії

Layboard.com
Популярна Проверенная

Layboard.com

3.5
101 відгуків
Hello From Africa ua

Hello From Africa ua

3.0
1 відгуків
Job Hub Limited

Job Hub Limited

2.3
4 відгуків