Worklife отзыв клиентов
Відгуки 3
Написати відгукВася
18.11.2020
Настоящие обманщики и жулики!
Вася
18.11.2020
Вікторе, це справжнісіньке шахрайство!
Віктор
19.12.2018
Ця компанія не підшукує клієнтам вакансії, а просто виманює кошти. До того ж варто бути пильними з їхнім страховим полісом.
Написати відгук
Ваш досвід допоможе іншим користувачам зробити правильний вибір.
Знайдіть компанію
Оберіть компанію та залиште чесний відгук — ваш досвід допоможе іншим.