Гаврилюк Віталій, Любов Вавренюк
Отзывы 1
Написать отзывК
14.02.2020
Ошуканці! Не варто мати з ними справу – вони вимагають плату за ті пропозиції роботи, які інші агенції надають безкоштовно, а після цього просто щезають. За безоплатні вакансії вони просять аж 100 євро!!!
Написать отзыв
Ваш опыт поможет другим пользователям сделать правильный выбор.
Найдите компанию
Выберите компанию и оставьте честный отзыв — ваш опыт поможет другим.