3D Personnel
Отзывы 1
Написать отзывПетро
15.05.2021
Постійно не вистачає ані грошей, ані часу! Якщо пів року тому з виплатами все було нормально, то тепер кожен чорнороб має труднощі з отриманням зарплати. Вася Муц — це абсолютно неадекватна людина, краще з ним не стикатися. Шукайте роботу в 3D, але тримайтеся подалі від Муца! Спробуйте працювати за мізерні гроші, а в результаті вас навіть за людей не вважають.
Написать отзыв
Ваш опыт поможет другим пользователям сделать правильный выбор.
Найдите компанию
Выберите компанию и оставьте честный отзыв — ваш опыт поможет другим.