Prosto-Visa
Отзывы 1
Написать отзывтарас
07.03.2022
Вирішив оформити Візу. Спочатку надіслали нібито стару версію договору, де було зазначено, що решту вартості послуг треба сплатити в день подачі. Але вони заявили, що платити потрібно негайно — я переказав гроші 23 лютого, а 24-го почалася війна. Зайшов у кабінет подачі, щоб відмінити оплату за візу, і побачив, що навіть документи не завантажені. Попросив надати ті папери, які вони нібито перекладали, — вони не можуть їх показати. Попросив хоча б повернути гроші за послугу завантаження документів — теж не можуть. Тому це звичайна шарашкіна контора! Усім, хто читає і оформлював у них візу, — мої вітання. А тим, хто планує до них звернутися, раджу обходити стороною! Ні грошей, ні навіть перекладених документів. Слава Україні та ЗСУ!
Написать отзыв
Ваш опыт поможет другим пользователям сделать правильный выбор.
Найдите компанию
Выберите компанию и оставьте честный отзыв — ваш опыт поможет другим.