ТРУДОУСТРОЙСТВО ЗА ГРАНИЦЕЙ
Отзывы 2
Написать отзывНадія
21.02.2019
Жахливо! Папери підготували як слід, проте ЗАОБІЦЯНИХ ГРОШЕЙ ТАК І НЕ ВИПЛАТИЛИ!
Надія
21.02.2019
Вкрай незадоволений! Працевлаштування в Чехії. З документацією та страховкою все пройшло без проблем. Однак основна причина, через яку ми туди вирушили — заробітна плата — виявилася майже вдвічі меншою, ніж нам обіцяли в агентстві! Агентство знімає з себе будь-яку відповідальність і категорично відмовляється допомагати у вирішенні цієї ситуації. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Написать отзыв
Ваш опыт поможет другим пользователям сделать правильный выбор.
Найдите компанию
Выберите компанию и оставьте честный отзыв — ваш опыт поможет другим.